מערכת לדיוור אלקטרוני של ניוזלטרים שלך
     
חדשות ועידכונים
   
 

סל השירותים שלנו בתחום של דיוור ישיר.

שיווק.נט מתמחה במתן שרות ייעודי בתחום ההפצה של דיוור אלקטרוני חוקי. הצוות שלנו מתמחה במכלול הכלים הנדרשים לדיוור ישיר בניהול ותחזוקה שוטפת של שרתים המיועדים למטרת דיוור ישיר וייצור שוטף של כלים לשליחה אוטומטית של הודעות דואר אלקטרוני. השרות שלנו כולל את מלוא היקף הדיוור הישיר ממשלוח של הודעות לרשימת תפוצה מיועדת עד בניה ועיצוב שיווקי של הודעה ושליחה מרוכזת שלה לנתח שוק ממוקד.

רשימות דואר , רשימות דיוור חוקיות

אנו מתמחים ביצירת רשימות דואר ממוקדות , מקיפות ומורשות בשוק הישראלי. המיקוד שלנו בשוק הישראלי הוא מהמובילים בארץ. בידנו רשימת כתובות דואר אלקטרוני חוקיות לדיוור בישראל. לרשימת הדואר שלנו יכולת להגיע למספר גדול מבין המשתמשים באינטרנט בארץ. צוות עובדי שיווק.נט עוסק באופן פעיל בהשגה והגדלת רשימת הדיוור. לקבלת פרטים 072-2121444.

מענה חסימה – אנטי אנטי ספאם
מהבעיות המובילות בתחום של דיוור ישיר הוא חסימה על ידי גופי אנטי ספאם. שרתי הדואר של החברות המובילות מזהה את ההודעות כספאם, דואר זבל , וחוסם את הדואר האלקטרוני עוד לפני הגעתו לתיבת המייל זאת למרות היותו חוקי. הצוות של שיווק.נט מתמחה במתן מענה לחסימות ברשת על ידי שימוש מקצועי בשרתים ייעודיים. אחוזי ההצלחה שלנו בהגעת הודעת דיוור אלקטרוני ליעדה הינו מהגדולים ברשת הישראלית.

עיצוב אישי ושיווקי של הודעת דיוור ישיר כדי ליצור פרסום אפקטיבי באינטרנט
פעמים רבות הודעת דואר אלקטרוני למרות היותה דיוור חוקי  נמחקת אחרי זמן קצר. כדי לייעל את ההיענות ולגרום ללקוחות להתבונן בהודעה יש צורך להשקיע מחשבה ועיצוב רב בהודעה עצמה. חברת שיווק.נט מספקת שירות אישי של יצירת הודעת דיוור ישיר מעוצבת ושיווקית. לחברה מעצבים וקופירייטרים המתמחים בעיצוב הודעות שיווקיות. על ידי עיצוב מדויק ושיווקי של ההודעה ניתן להגדיל את רמת ההמרה מקורא פוטנציאלי לקורא בפועל וללקוח בפועל.
לקבלת פרטים 072-2121444.

מערכת ניולטסיס לדיוור אלקטרוני פרטי
מערכת דיוור אלקטרוני אישי למשלוח ניוזלטר. לבעלי רשימות אישיות של לקוחות או פונים, שיווק.נט בנתה מערכת ייחודית למשלוח אישי של דיוור אלקטרוני. המערכת מאפשר משלוח מרוכז לרשימה האישית באופן פשוט וקל וללא בעיה של חסימות או סכנה למייל האישי - לפרטים נוספים אודות דיוור ניוזלטר.
 

לשיווק.נט שתי חבילות עיקריות לקידום על ידי דיוור ישיר:

חבילת הפצה – דיוור אלקטרוני להודעה מוכנה
חבילת ההפצה הזו כוללת את השימוש ברשימת הדואר ובכלי ההפצה של חברת שיווק.נט.
הלקוח מספק את הדואר להפצה וחברת שיווק.נט מפיצה את הדיוור דרך רשימת הכתובות המאושרות המצויה במאגר הנתונים הנרחב שלה.

חבילת ההודעה השיווקית – חבילת עיצוב כוללת של הודעת הדיוור הישיר
חבילה מלאה הכוללת עיצוב מודעה שיווקית, תמלול ההודעה על ידי קופירייטר מקצועי והפצה של ההודעה בעזרת הכלים של דיוור ישיר ומאגר רשימת הדיוור של שיווק.נט. הלקוח זוכה ליחס אישי ומקצועי כדי לספק לו את ההודעה האפקטיבית ביותר מבחינת ההמרה בין לקוח פוטנציאלי ללקוח בפועל.

לקבלת מידע נוסף על החבילות ועל שרותי חברת שיווק.נט בכלל אנא צרו קשר בטלפון מספר : 072-2121444 או באי מייל contact@SHIVUK.net.
 
 
דיוור ישיר | אחסון אתרים | פרסום באינטרנט | חנות וירטואלית | שרתי משחקכסף קל